Domov Novinky Prichádza nová špeciálna edícia iPhonu X s vyobrazením Putina

Prichádza nová špeciálna edícia iPhonu X s vyobrazením Putina

Zdielať

Ruská spoločnosť Caviar už v minulosti priniesla niekoľko podobných úprav smartfónov. V ich internetovom obchode sa nedávno objavil nový model iPhonu X s názvom Putin Ultimatum.

Prvý iPhone, ktorý oslavuje najmocnejšieho muža sveta, sa pritom objavuje od roku 2014. Prvý model s podobizňou Vladimíra Vladimiroviča Putina v zlate sa pritom vtedy vypredal za dva dni. Dva dni po amerických voľbách v roku 2016 vydal výrobca Caviar zlatý iPhone 7 s podobizňou novozvoleného prezidenta Donalda Johna Trumpa.

Model iPhone X Putin Ultimatum využíva zaujímavú kombináciu kompozitového kameňa a 24-karátového zlata či titánu. Zadná strana telefónu vyobrazuje Putina v 24-karátovom zlate nad ktorým letí balistická raketa vyrobená z titánu. Na svojej internetovej stránke Caviar uvádza aj niekoľko mien slávnych zákazníkov, medzi ktorými sú ruskí herci a športovci, herec Steven Seagal, alebo aj frontman skupiny Limp Bizkit, Fred Durst, ktorý si v roku 2015 kúpil zlatý telefón z edície s motívom Putina.

Pokiaľ ide o ceny, k dispozícii sú verzie v 64GB kapacite, ktorá stojí 249-tisíc rubľov (v prepočte cca 3300 eur), vyššia kapacita 256GB stojí potom 264-tisíc rubľov (cca 3500 eur). Podľa výrobcu je táto limitovaná edícia vyrobená v limitovanom počte – 99 kusov. Pre úplnosť dodávame, že Caviar vydal iPhone X dávnejšie a to po suverénnom víťazstve Putina v prezidentských voľbách, pričom symbolicky v počte 76 kusov, čo predstavovalo volebný zisk 76% hlasov.

Zdroj: cultofmac, výrobca

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno