Domov Novinky Počítače HP prinesú špičkový zvuk Bang & Olufsen

Počítače HP prinesú špičkový zvuk Bang & Olufsen

Zdielať

Spoločnosti HP a Bang & Olufsen oznámili spoluprácu, ktorá prinesie celosvetovo uznávaný zvuk Bang & Olufsen a B&O Pplay do počítačov, tabletov a príslušenstva HP. K rade inovatívnych produktov patria i nedávno predstavené slúchadlá BeoPlay H8 a zvukové systémy BeoPlay A2 a BeoSound Moment.

HP Spectre x360 13 01

Vo všetkých zariadeniach HP s označením Bang & Olufsen, alebo B&O Pplay bude zvuk spracovávať osobitný obvod izolovane od ostatných signálov na základnej doske. K zdokonaleniu zvukového zážitku prispeje aj slúchadlový konektor s redukovaným počtom kovových prvkov pre zníženie hladiny šumu.

HP Omen 15 01

Súčasťou zariadení bude ovládací panel, ktorým bude možné prispôsobiť zvuk filmu, hudby či hlasu. Pre vylepšenie zvukového zážitku budú v ponuke aj predvoľby vyladené oboma spoločnosťami. Využiť tak možno optimalizované nastavenia i nastavenia zvuku podľa vlastných predstáv.

HP Envy 15 01

Prvé modely budú dostupné na jar tohto roku. Značka Bang & Olufsen sa objaví na zariadeniach HP Spectre, Omen, Envy a vybraných modeloch počítačov. Počítače HP Pavilion, tablety a audio príslušenstvo k PC ponesú značku B&O Play.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno