Domov Novinky PayPerHost – Hosting, ktorému platíte za to, čo potrebujete

PayPerHost – Hosting, ktorému platíte za to, čo potrebujete

Zdielať

Klasický zdielaný web hosting, ktorý je s nami už vyše 20 rokov má konečne konkurenciu. PayPerHost – americká firma so slovenským pôvodom prišla s inovatívnym nápadom účtovať len za veci, ktoré v skutočnosti používate. Výsledkom je najmä lepšia cena pre používateľa.

Hosting

Pokiaľ sa web používateľa stane čo i len trochu úspešný, bežný webhostingový poskytovateľ používateľa presunie na drahý VPS – virtuálny server. PayPerHost však bude fungovať stále, výkonu si dokúpite presne toľko, koľko v daný moment potrebujete. Hosting má ešte niekoľko výhod oproti klasickému hostingu – je super rýchly, keďže všetky súbory web stránky sú na rýchlych SSD a 100% MySQL databáz je v RAM, čo je takmer najrýchlejšia pamäť v počítačoch. Používateľove PHP skripty sú zaroveň už dopredu predkompilované a pripravené v operačnej pamäti.

Pre používateľov je lacný, keďže neplatia za to, čo nevyužívajú. Web hosting bežnej stránky stojí menej ako 1 euro mesačne, vypočítajte si cenu za svoj hosting. Výhodou je ochrána dáta, keďže je až 180 automatických záloh v cene (30 dní, každé 4 hodiny) a taktiež End to end ochrana dát proti Bit rot. Táto vlastnosť ktorá bola pred tým výhradou veľkých bánk a inštitúcií je dnes automaticky prístupná všetkým zákazníkom PayPerHost.

Jediný hosting ktorý potrebuje používateľ a v ktorom si možno zvoliť ku každej doméne iné datacentrum a obsluhovať všetky trhy sveta z jedného hostingu je spolu so SEO hostingom veľmi dobrá voľba, ktorá je pre zákazníkov zadarmo. Máme však tiež dobrú správu! Pre našich čitateľov sme pripravili súžaž o tri web hostingové kupóny v hodnote 50, 25 a 15 dolárov. Do súťaže sa zapojíte zdieľaním tohto článku na Facebooku.

Zdroj: PayPerHost