Domov Novinky OS X 10.9 Mavericks zdarma aj s novinkami

OS X 10.9 Mavericks zdarma aj s novinkami

Zdielať

Mac-OS-X-Mavericks-LogoApple počas WWDC predstavil ďalšiu verziu operačného systému – OS X 10.9 Mavericks. Vývojári však usilovne pracovali a vydávali novšie testovacie zostavy, ale teraz je pripravený pre širokú verejnosť. Stiahnuť si ju budeme môcť úplne zadarmo.

Nový Mavericks prichádza hlavne s energický úspornejšími technológiami viac z batérie a technológie na podporu vyššieho výkonu prinášajú väčšiu rýchlosť a odozvu. Novinkou v OS Mavericks je taktiež aplikácia iBooks, ktoré už dlho poznali užívatelia iPhone a iPadu. Do počítačov Mac s novým operačným systémom dorazí aj aplikácia Mapy. Inovácii sa dočkali aj klasické aplikácie ako Safari, Finder či Kalendár.

Craig Federighi povedal: “Začala nová éra počítačových systémov Apple, v ktorej sa operačný systém bude dodávať zdarma”.  Každý kto používa či už Leopard či Snow Leopard môže zdarma stiahnuť OS Mavericks. OS X Mavericks podporuje počítače ako sú iMac a MacBook Pro z roku 2007; MacBook Air, MacBook a Mac Pro z roku 2008 i Mac mini z roku 2009.

Zdroj: Online vysielanie

Zdielať
Predchádzajúci článokGalaxy Note 3 oficiálnym telefónom OH v Soči 2014
Nasledujúci článokUltratenký Dell Precision M3800 už mieri na trh
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno