Domov Novinky OnePlus predstavil PowerBank s kapacitou 10000 mAh

OnePlus predstavil PowerBank s kapacitou 10000 mAh

Zdielať

OnePlus-PowerBankVeľmi preslávená a rastúca spoločnosť OnePlus, ktorú založil bývalý šéf Oppo, spôsobila veľký rozruch prvým produktom OnePlus One, ktorý ponúkal veľa muziky za málo peňazí. Spoločnosť poslednú dobou robila tajnosti a prezradila len dátum predstavenie nového produktu s nápisom go further (bež ďalej). Začalo sa špekulovať o ďalšom modeli OnePlus Two, ale nakoniec predstavili OnePlus PowerBank.

Powerbank ponúka hneď dva USB porty a kapacitu 10000 mAh, integrovaná batéria je typu Li-Pol. Zariadenie sa nabíja 2A nabíjačkou klasickým USB portom s 5V. Oba výstupné porty majú hneď 2A/5V, čo znamená, že môžete nabíjať pokojne hneď dva tablety alebo náročnejší zariadenie. Väčšina externých batérií (powerbank) má iba jeden port 2A a druhý 1A, kde je možné dobíjať mobil a tablet naraz.

Hmotnosť má 220 gramov a rozmery 142,8×72,6×16,2 mm. Cena je šokujúca – okolo 12 eur. Powerbank sa dá objednať priamo na stránkach výrobcu, k nám však nemajú priamy distribučný kanál, čo znamená doručenie do niektorých vybraných krajín (najbližšie napr. Rakúsko), alebo využiť služby preposielacích služieb.

Zdroj: OnePlus