Domov Novinky OnePlus One sa bude v Európe predávať pod 350 Eur

OnePlus One sa bude v Európe predávať pod 350 Eur

Zdielať

oneplus-pete-lauOnePlus dnes na Twitteri zverejnil správu, že ich OnePlus One smartfón bude stáť pod 350 Eur. Tento odkaz tak zrejme zväčší “úrok” z potenciálnych európskych spotrebiteľov. Spustenie smartfónu výrobcu vytvorila dostatočné množstvo informácii na internete.

V prípade, že nie ste oboznámení s týmto zariadením OnePlus One, tak bude ponúkať 3 GB RAM, CyanogenMod Android Kitkat 4.4 hneď od výroby (podobne ako Oppo N1), štvorjadrový procesor Snapdragon, 5,5 palcový displej s rozlíšením 1080p, 13 MPx fotoaparát, batéria 3100 mAh, a 16 GB alebo 64 GB vnútornej pamäte.

Sú to pôsobivé parametre, ale stále sa neobjavili informácie ako rozmery smartfón bude mať a tiež ako smartfón vyzerá. Tak ako? Tiež sa už neviete dočkať?

Zdroj: Twitter

Zdielať
Predchádzajúci článokFacebook Messenger 4.0 pre Android prináša vylepšenia
Nasledujúci článokUnikla fotografia Galaxy Zoom S5
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno