Domov Novinky Facebook Messenger 4.0 pre Android prináša vylepšenia

Facebook Messenger 4.0 pre Android prináša vylepšenia

Zdielať

facebook-messenger-1Minulý týždeň Facebook Messenger verzia 4.0 prišiel na iOS , ale jediné nové čo naozaj priniesol, bola schopnosť vytvárať skupiny z Vašich kontaktov. Dnes Facebook Messenger pre Android dostal aktualizáciu na rovnaké číslo verzie, ale to je oveľa väčšia aktualizácia ako to bolo v prípade iOS.

Verzia 4.0 pre Android zahŕňa možnosť vytvoriť skupiny pre kontakty, a tiež ponúka novú možnosť preposlať správu inému kontaktu. Využíva špecifické črty Androidu, s ktorou prišla aj nová možnosť umiestniť zástupcu na úvodnej obrazovke, ktorá vás prepne priamo na konkrétny rozhovor, čo je celkom v pohode.

Facebook-MessengerFacebook-Messenger-2

Veľký prídavkom pre Android používateľa je hlasové volanie. To je funkcia, ktorá sa začala na iOS testovať najprv v Kanade a pre používateľov v USA sa rozšírila počas januára. Umožňuje bezplatné volanie cez Wi-Fi pripojenie na internet, ale aj cez mobilné dáta, ale samozrejme v takomto prípade treba počítať  s ďalšími poplatkami za prenesené dáta.

Zdroj: Facebook Messenger

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: ASUS FonePad Note FHD6
Nasledujúci článokOnePlus One sa bude v Európe predávať pod 350 Eur
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno