Domov Novinky OnePlus One oznámila dátum predstavenia

OnePlus One oznámila dátum predstavenia

Zdielať

OnePlus One-datumOnePlus oznámila na svojom oficiálnom fóre, že odhalí smartfón OnePlus One 23. apríla. Spoločnosť  veľmi túži vyvolať rozruch okolo svojho prvého smartfónu, ktorý už odhalil veľkú časť svojich špecifikácií.

Spoločnosť tiež upresnila, aký procesor bude smartfón obsahovať. Podľa pôvodných plánov smartfón mal obsahovať  Snapdragon 800, ale teraz to bolo oznámené, že bude obsahovať Snapdragon 801. Navyše, OnePlus potvrdzuje, že bude obsahovať zadný vymeniteľný kryt, 3100 mAh batériu a 13 megapixlový Sony Exmor fotoaparát so 6-timi šošovkami a s clonou f/2.0.

OnePlus One-2

Ďalšie informácie hovoria, že OnePlus One môžno príde s hliníkovou unibody konštrukciou a očakáva sa, že cena bude stanovená pod 400 dolárov. Spoločnosť však ešte neuviedla, kde sa predstavenie smartfónu uskutoční, ale poniektorí odhadujú, že by mohlo ísť o Shenzhen v Číne, kde bola spoločnosť založená.

Zdroj: OnePlus forum

Zdielať
Predchádzajúci článokAcer predstavil nový 27“ monitor rady K272HU
Nasledujúci článokUnikli screenshoty operačného systému BlackBerry 10.3
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno