Domov Novinky OnePlus One oficiálne vstúpi na slovenský trh

OnePlus One oficiálne vstúpi na slovenský trh

Zdielať

Čínsky výrobca OnePlus je známy pre smartfón One, ktorý sa považuje za „zabijaka vlajkových lodí“. Niet sa čomu čudovať, veď s veľkým 5,5“ Full HD displejom ponúkne výkonný procesor Qualcomm Snadragon 801, grafiku Adreno 330 a 3 GB RAM. Operačný systém Android dopĺňa CyanogenMod a predáva sa za veľmi nízku cenu.

oneplus one

Spoločnosť sa rozhodla po viac ako roku po oficiálnom vydaní pridať krajiny, kam je možné smartfón doručiť o niekoľko nových vrátane Slovenska a Českej republiky. Aj keď boli u nás tieto telefóny dostupné, zväčša išlo iba o tzv. „šedý“ dovoz, prípadne boli kúpené na niektorom zo zahraničných internetových obchodov.

oneplus one

Doteraz chýbala akákoľvek podpora, nehovoriac o prípadnej reklamácií či výmene. To sa ale zmení práve príchodom tejto spoločnosti na náš trh a bude možné objednať smartfón priamo zo stránky výrobcu. Zatiaľ výrobca oznámil iba dátum prezentácii v niektorých Európskych mestách, dostupnosť a cena zatiaľ nie sú známe.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu OnePlus One poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: OnePlus

1 komentár

  1. Tento smartfon ma kamarat a len ho chvali. Kvalitne produkty treba a hlavne za normalne ceny. Taky mifomobil a dalsie zgerby ich aj o 30% predrazuju a tvaria sa ze su OK 😀

Comments are closed.