Domov Novinky O2 prináša výhodné jarné nákupy

O2 prináša výhodné jarné nákupy

Zdielať

O2 prináša všetkým svojim zákazníkom od 11. apríla výhodné jarné nákupy, v rámci ktorých sa budú môcť tešiť na atraktívne zľavy až do výšky 50% u partnerov programu O2 Extra výhody. Zľavy budú môcť zákazníci získať tradične prostredníctvom portálu a aplikácie Extra výhody, SMS správou, ako aj kupónom dostupným na O2 predajniach.

O2

Zľavy si môžu zákazníci uplatniť najneskôr do 1. mája 2016. Platnosť zliav sa môže termínovo u jednotlivých partnerov líšiť. Zľavy môžu zákazníci získať prostredníctvom portálu Extravýhody, ako aj prostredníctvom letákov obsahujúcich zľavové kupóny, ktoré nájdu na predajniach O2. Zákazník môže zľavu získať prostredníctvom portálu, zaslaním bezplatnej SMS s kľúčovým slovom na číslo 99333 a mobilnej aplikácie O2.

O2 jarne zlavy 2016

Získaným kódom sa následne preukáže pri platení alebo objednávaní danej výhody. Tlačené letáky so zľavovými kupónmi budú dostupné na všetkých predajniach od 11. apríla. Zľavu prostredníctvom kupónu získa zákazník tak, že odtrhne kupón z letáka, pričom vyplní svoje O2 číslo do políčka na zadnej strane kupónu. Po preukázaní sa platným kupónom získa zákazník automaticky nárok na uplatnenie príslušnej zľavy u partnera O2.

Zdroj: O2