Domov Novinky O2 ponúka dočasne neobmedzené dáta v aplikáciách

O2 ponúka dočasne neobmedzené dáta v aplikáciách

Zdielať

O2 počas mimoriadnej situácie na Slovensku v súvislosti s koronavírusom pridáva pre zákazníkov benefity. Prinášame zoznam a detaily.

Po dočasných vylepšeniach s bezplatným prístupom k službe HBO GO, zrýchleniu dát po ich prečerpaní v programe Internet na doma, či pridaním TV staníc do programov Modrá O2 TV a O2 TV v mobile prichádzajú rad aj na nové Smart paušály. V reakcii na aktuálnu situáciu získajú od teraz až do konca apríla zákazníci možnosť využívať každú zvolenú aplikáciu bez obmedzenia dát. Zákazníci týchto paušálov mohli doteraz získať na každú zvolenú aplikáciu 10 GB dát, avšak operátor im dočasne umožní aj neobmedzené využitie dát v štandardných aj prémiových aplikáciách (HBO GO, Tidal, O2 TV, Denník N, SME, YouTube, Facebook, Instagram, Tik Tok, Waze, WhatsApp, GMail, Mapy od Google, Viber).

Tieto dáta sa čerpajú len keď zákazník používa aplikáciu, ktorú si zvolil. Okrem toho má samozrejme k dispozícii aj balíček dát prislúchajúci danému tarifu. Medzi zaujímavosti patrí HBO GO bezplatne do 21. apríla, vďaka čomu majú zákazníci modrého operátora neobmedzený prístup k obľúbeným seriálom a filmom, ktoré si môže vychutnať až na 5 ľubovoľných zariadeniach. Službu si môžu aktivovať všetci zákazníci s fakturovanými službami. Jednoduchá možnosť aktivácie a deaktivácie je dostupná v aplikácii Moje O2, v zákazníckej zóne Moje O2, SMS-kou alebo v eshope priamo pri nákupe nového fakturovaného programu. Operátor bude zároveň transparentne v posledný deň platnosti bezplatnej služby posielať zákazníkom, ktorý tento benefit využijú, aj SMS správu s informáciou o jednoduchej deaktivácii.