Domov Novinky NVIDIA prináša na náš trh najnovší Shield TV

NVIDIA prináša na náš trh najnovší Shield TV

Zdielať

Pokročilé zariadenie pre streamovanie – NVIDIA Shield – je od dnešného dňa dostupný na oficiálnych stránkach výrobcu a pri vybraných obchodných partneroch.

Otvorená platforma pre streamovanie mediálneho obsahu, ktorá je postavená na grafických technológiách je počínajúc dnešným dňom dostupná pre všetkých. Zariadenie pre streamovanie ponúka zážitky v oblasti streamovania, hrania a umelej inteligencie. Výrobca taktiež prináša Shield Experience Upgrade 5.0 do všetkých Shield TV zariadení súčasných používateľov.

Poteší fakt, že upgrade bude dostupný v najbližších dňoch a to vrátane aktualizácie na Android 7.0. Zariadenie pritom prichádza v novom dizajne (je o 40% menší, než predchádzajúci model) a priamo v balení sa nachádza diaľkový ovládač ale aj herný gamepad. Ďalšou skvelou správou je, že NVIDIA bude rozširovať svoju službu GeForce Now o nové tituly každý týždeň.

Dnes na cloudovú hernú platformu prichádza hra No Man’s Sky od štúdia Hello Games. Uvádzané zariadenie tiež rozširuje portfólio hier, ktoré jeho ponuku rozširujú natívne. Medzi nadchádzajúcimi tituly sa nachádza napríklad Tomb Raider, Shadowgun Legends alebo The Witness.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno