Domov Novinky NVIDIA opäť pridáva k najvýkonnejším grafikám hry

NVIDIA opäť pridáva k najvýkonnejším grafikám hry

Zdielať

nvidia-logo-32NVIDIA len nedávno uviedla grafické karty GeForce GTX 980 a GTX 970 a s čistým svedomím možno povedať, že momentálne AMD nemá s čím odpovedať, takže Nvidia prekvapila s oznámením bundle s názvom Pick Your Path V rámci tejto akcie prihadzuje hru zadarmo práve k novým grafikám s čipom GM204. Navyše bude k dispozicii opäť aj kredit do hier typu Free to Play.

Akcia je určená kupcom jednej z kariet GeForce GTX 980 alebo GTX 970, no dokonca aj tým, ktorí siahnu po minuloročných GeForce GTX 780 alebo GTX 780 Ti a v neposlednom rade aj osobám, ktoré si kúpia notebook s mobilnou GeForce GTX 980mm alebo GTX 970M. K všetkým týmto kartám budú priložené kupóny, na ktoré si kupujúci bude môcť stiahnuť jednu hru z nasledujúcej trojice: The Crew, Far Cry 4 a Assassin Creed Unity. Teda akýsi Ubisoft pack.

nVidia_rozdava hry_1

Vo všetkých troch prípadoch ide o čerstvé úplné novinky spoločnosti Ubisoft, dokonca v túto chvíľu ešte nevydané. Nvidia si vybrala práve tohto výrobcu z dôvodu podpory nVidia Frameworks, nakoľko využívajú technológie ako HBAO +, TXAA, PCSS a tiež napríklad knižnicu HairWorks.

NVIDIA bude okrem toho opäť rozdávať kredit do hier typu Free to Play

nVidia_rozdava hry_2_freemium

Druhá z ponúk sa bude týkať lacnejších grafických kariet, pričom bude kupóny nájdete tentokrát ku grafickým adaptérom založeným na prvom Maxwell GM107: GeForce GTX 750 a GTX 750 Ti. Vedľa nich by ale mal byť prikladaný tiež k notebookom osadeným niektorú z mobilných grafík radu GeForce GTX 800M. Kredit bude rozdelený na tretiny medzi hry Strife, War Thunder a Infinite Crisis, oficiálne by mal mať celkovú hodnotu 150 USD.

Zdroj: BlognV