Domov Novinky Nový, štíhly, 12 palcový MacBook a MacBook Air zrejme už čoskoro

Nový, štíhly, 12 palcový MacBook a MacBook Air zrejme už čoskoro

Zdielať

Apple logNový príspevok na Weiphone odhalil množstvo  detailov o pripravovaných plánoch Apple pre svoje notebooky MacBook, rovnako ako niektoré podrobnosti o iWatch iniciatívach. Autor príspevku už v minulosti priniesol legitímne úniky hardvéru a fotky.

Autor píše o nadchádzajúcej MacBook Pro línii, rovnako ako aj o 12 palcovom notebooku, ktorý už skôr predpovedal, čo naznačuje, že budúce MacBooky by mohly byť uvoľnené bez montáže ventilátora a s prepracovaným trackpadom. Čitateľ MacRumors poskytol súhrnný preklad jeho príspevku:

1. Aktualizácia MacBook Air príde už čoskoro; MacBook Pro aktualizácia nepríde až do septembra.
2. Opisuje nový 12 palcový notebook bez montáže ventilátora. Dodáva sa s novým trackpad dizajnom, ktorý neobsahuje mechanické tlačidlo, rovnako ako na súčasných MacBook.
3. Apple iWatch neexistujú, lebo sú stále vo fáze prototypu, takže jeho oznámenie nepríde v blízkej dobe.

MacBook_Air_linia

Prvé správy, ktoré sa  objavili už v októbri na stránke MacRumors,hovorili o tom  že Apple uvoľní 12 palcový MacBook s Retina Displejom najskôr rok:

Očakávame, že bezprecedentný 12 palcový model sa môže pochváliť aj prenositeľným 11 palcový modelom, a produktivitou s 13 palcovým modelom. Displej s vysokým rozlíšením ponúkne tiež vynikajúci vizuálny zážitok Retina MacBook Pro. Ponuka bude pravdepodobne ľahšia a tenšia než existujúce MacBook Air.

Trackpad dizajn, ktorý autor opisuje, môže súvisieť s nedávnym patentom Apple, ktoré opisuje beztlačitdlový trackpad, ktorý využíva rad senzorov a pohon, ktorý napodobní funkciu a hmatovú spätnú väzbu na aktuálnom trackpade. Autor príspevku tiež komentuje Apple inteligentné hodinky s tým, že sú v prototypovej fáze a je pravdepodobné, že čoskoro uvidíme ich oficiálne predstavenie. To je v súlade s ostatnými informáciami, ktoré hovoria o dátume vydania koncom roka 2014.

Zdroj: MacRumors

Zdielať
Predchádzajúci článokWindows Store obsahuje viac než 150 tisíc aplikácií
Nasledujúci článokGoogle postupne prechádza na formát WebP
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno