Domov Novinky Nový LG G4S: Dizajn a funkcie v kompaktnom balení

Nový LG G4S: Dizajn a funkcie v kompaktnom balení

Zdielať

Spoločnosť LG oficiálne predstavila najnovšieho člena rodiny G4: G4S. Nový telefón zachováva najlepšie vlastnosti a funkcie vlajkovej lodi LG. V priebehu júla bude uvedený na kľúčových trhoch v Európe a Latinskej Amerike.

LG G4S 01

Full HD IPS displej o veľkosti 5,2“ je jasnejší, kontrastnejší a tiež citlivosť na dotyk je lepšia ako u akéhokoľvek telefónu LG v tejto kategórii. Výkonný Procesor Qualcomm Snapdragon 610 so štyrmi jadrami taktovaný na  1,5 GHz s podporou siete 4G LTE a zaisťuje optimálne vyváženie výkonu a výdrže batérie.

Rovnako pôsobivý ako hardvérové vybavenie je aj zadný fotoaparát s rozlíšením 8 MPx. Perfektné farby zaisťuje rýchle snímanie potom laserové ostrenie (Laser Auto Focus). Manuálny režim umožňuje plnú kontrolu nad každým detailom záberu. Vylepšenia sa dočkal tiež predný 5 MPx fotoaparát.

LG G4S 02

Vďaka funkcii Gesture Interval Shot umožňuje vyfotenie štyroch fotografií po dvoch sekundách, čo výrazne zvyšuje šancu na vydarený výsledok. Telefón G4S bude na slovenskom trhu dostupný od 1. augusta 2015 za odporúčanú maloobchodnú cenu 330 eur.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu LG H815 G4 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS