Domov Novinky Nový iPad Air a iPad mini predstavené

Nový iPad Air a iPad mini predstavené

Zdielať

Apple predstavenieApple predstavil aj nový iPad Air a taktiež iPad Mini . Čo všetko prinášajú?

Apple iPad Air prichádza s rovnakým procesorom ako iPhone 5S, čiže Apple A7. Uhlopriečka displeja je 9,7 palcov a rozlíšenie 2048×1536 pixelov čo je rovnaká veľkosť ako v predchádzajúcej verzii iPad. Lenže iPad Air je tenší a prekvapenie je, že sa presne podobá na fotky, ktoré unikli ešte pred predstavením. Prekvapujúca je cena, ktorá aj napriek novinkám v tomto modele je rovnaká ako iPad 2. iPad Air nahrádza iPad 4 vrátane cenovej politiky, čo chápeme a schvaľujeme. Tablet bude dostupný od 1. novembra (aj na Slovensku) vo veľkostiach 16/32/64/128 GB, vo Wi-Fi a Wi-Fi+LTE verzii. Cena začína od 479 €.

iPad Air

Apple iPad mini dostal Retina displej s rozlíšením 2048×1536 pixelov. Procesor bol prekvapením nakoľko má 64-bitovú architektúru A7. Tato zmena spolu s Retina displejom tak zvýšila cenu na 389 € čo je o 100 € viac ako predchádzajúci model. Výrobca tvrdi výdrž batérie na 10 hodín. Dostupné iPad mini bude vo veľkostiach ako aj iPad Air čiže 16/32/64/128 GB – Wi-Fi a Wi-Fi+LTE verzia. Apple vám pri kúpe nového iOS zariadenia bezplatne pribalí aj kompletnú výbavu Apple aplikácií, vrátane re­di­zaj­no­vých iWork a iLi­fe nástrojov.

iPad mini

Zdroj: Online vysielanie

Zdielať
Predchádzajúci článokApple predstavil vylepšené MacBooky Pro
Nasledujúci článokSamsung opäť pomáhal neziskovej organizácii
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno