Domov Novinky Nový antivírusový program Kaspersky Lab dostupný v App Store

Nový antivírusový program Kaspersky Lab dostupný v App Store

Zdielať

Kaspersky Virus Scanner for Mac umožní používateľom odhaliť potenciálne hrozby a to aj v prípade, že už majú na zariadení nainštalované aj iné bezpečnostné riešenie. Aplikácie vyhľadávajú škodlivé programy (k dispozícii sú možnosti Full scan, Quick scan alebo Custom scan), pričom používateľ získava podrobné informácie o výsledkoch hľadania a vhodných riešeniach.

Kaspersky Virus Scanner 04

Kaspersky Virus Scanner Pro for Mac navyše dokáže odstrániť rôzne nebezpečné aplikácie. Táto verzia antivírusového programu taktiež automaticky kontroluje, či nové stiahnuté súbory neobsahujú škodlivé kódy.

Kaspersky Virus Scanner 03

Antivírusové databázy oboch verzií aplikácie sú pravidelne aktualizované, aby dokázali čeliť aj najnovším hrozbám z dielne kybernetických kriminálnikov. Oba produkty navyše zachytávajú malvér nielen na zariadeniach s OS X, ale aj na platformách Windows a Android OS.

Kaspersky Virus Scanner 01

Aj keď škodlivé programy zamerané na iné operačné systémy nie sú obvykle pre Mac počítače hrozbou, dokážu cez počítač nainfikovať iné kompatibilné zariadenie, napríklad pri kopírovaní súborov na externé zariadenia.

Kaspersky Virus Scanner 02

Zdroj: TS