Domov Novinky Novinky od Infinixu prichádzajú

Novinky od Infinixu prichádzajú

Zdielať

Pred týždňom uviedol výrobca na slovenský trh najvyšší model zo série Note 40.

Pri kúpe modelu Note 40 Pro+ získajú zákazníci ako darček magnetickú bezdrôtovú nabíjačku a reproduktor Niceboy Supersonic XL. Takisto do predaja prichádzajú modely Note 40 Pro a Note 40 v špeciálnej limitovanej edícii Racing Edition, ktorá bola navrhnutá v spolupráci s BMW.

Rovnako ako ostatné smartfóny značky tejto série, aj Note 40 Pro+ 5G je vybavený technológiou Infinix All-Round FastCharge 2.0 s vlastným čipsetom značky Cheetah X1. Umožňuje nielen rýchle nabíjanie telefónu, ale aj reverzné nabíjanie, inteligentné nabíjanie v noci a odolnosť voči teplotám do -20 °C. Rýchle 100W káblové nabíjanie umožňuje nabiť mobil na 50 % len za 8 minút. Smartfón podporuje aj magnetické bezdrôtové nabíjanie.

Spolu s novým Note 40 Pro+ 5G môžu zákazníci využívať aj puzdro MagCase, ktoré podporuje magnetické bezdrôtové nabíjanie a dokonca aj reverzné bezdrôtové nabíjanie, 100W nabíjačku s káblom USB, kartónové sklo a káblové slúchadlá. Ako darček dostanú aj reproduktor Niceboy Supersonic XL.

Smartfóny Infinix Note 40 Pro a Note 40 Racing Edition odkazujú na estetiku automobilových pretekov – z hľadiska krytu aj používateľského rozhrania. Použité materiály dodávajú smartfónom kovový lesk a trojfarebné pretekárske prvky na objektíve – červená, modrá a tmavomodrá – vytvárajú pútavý farebný akcent.

Note 40 Pro Racing Edition sa predáva za 275 eur vrátane magnetickej nabíjačky. Model Note 40 Racing Edition sa predáva za 220 eur, takisto s magnetickou nabíjačkou. Okrem verzií Racing Edition pre zariadenia série, Note 40 dostane novú farebnú verziu vo farbe Vintage Green a Note 40 Pro bude k dispozícii vo farbe Obsidian Black.