Domov Novinky Nokia Lumia 1520 podporuje aj 128 GB microSD kartu

Nokia Lumia 1520 podporuje aj 128 GB microSD kartu

Zdielať

sandisk 128 GBAj keď je 128 GB microSDHC karta Sandisk novinkou a je určený pre Android smartfóny a tablety, vyzerá to tak, že táto microSDHC karta SanDisk je rovnako doma aj na smartfónoch Windows Phone 8.

Majiteľ smartfónu Nokia Lumia 1520 to skúsil na svojom prístroji a ohlásil, že jeho smartfón kartu rozpoznal a funguje správne. Taktiež povedal, že jeho rýchlosť čítania a zápisu na kartu je o 20% lepšia ako 64 GB microSDHC v referenčných hodnotách. To sa prejavuje v každodennom použití i HD video dostane zaznamenané s minimálnym sekaním či vynechávaní snímkov. No kto nemá rád skrytý klenot vnútri operačného systému?

Windows Phone a Sandisk 128 GB

Sandisk Ultra 128 GB microSDHC karta bola oznámená na tohtoročnom MWC v Barcelone. Skutočne má veľkosť 119 GB a sú k dispozícii on-line za veľmi spravodlivú cenu 119,99 dolárov – okolo 1 dolára na dostupný GB.

Zdroj: WPCentral

Zdielať
Predchádzajúci článokiiyama: Nové IPS monitory zo série ProLite XU
Nasledujúci článokOrange získal ocenenie TOP Employer Europe 2014
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno