Domov Novinky Nikon predstavuje logo pripomínajúce 100. výročie

Nikon predstavuje logo pripomínajúce 100. výročie

Zdielať

Dňa 25. júla 2017 oslávi spoločnosť Nikon významné jubileum – 100 rokov existencie. Nikon, pôvodným menom Nippon Kogaku Kogyo, poskytla svetu od svojho založenia v roku 1917 rad unikátnych optických technológií a prístrojov.

Spoločnosť ďakuje všetkým lojálnym zákazníkom a každému, kto prispel k úspechu značky, za podporu počas tejto 100 ročnej existencie. Pri príležitosti osláv 100. výročia založenia spoločnosti predstavujeme logo a webové stránky venované tejto tematike.

Logo vytvorili návrhári spoločnosti a bude používané ako symbol 100. výročia, ktorý bude sprevádzať aktivity spojené s touto udalosťou. Stránky k 100. výročiu budú ponúkať špeciálny obsah ako napríklad videá a iné záznamy dokumentujúce historické udalosti. Ďalší obsah bude priebežne pridávaný až do júla, kedy Nikon oslávi svoje 100. narodeniny.

Martin Klokner
Od septembra 2013 som založil a oficiálne spustil jedinečný projekt – DigitalPortal.sk, kde som zakladateľom a šéfredaktorom. Sme nezávislí novinári, ktorí informujú o IT a technike vo svojom voľnom čase. Som mladý, 26 ročný chalan, ktorého zaujíma hardvér, mobilné technológie, ale aj prílušenstvo k nim. Čitateľom rád poradím – stačí napísať na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno