sobota , 25 február 2017
Aktuálne trendy
Domov / Novinky / Nikon predstavuje logo pripomínajúce 100. výročie
Hľadáme redaktorov

Nikon predstavuje logo pripomínajúce 100. výročie

Dňa 25. júla 2017 oslávi spoločnosť Nikon významné jubileum – 100 rokov existencie. Nikon, pôvodným menom Nippon Kogaku Kogyo, poskytla svetu od svojho založenia v roku 1917 rad unikátnych optických technológií a prístrojov.

Spoločnosť ďakuje všetkým lojálnym zákazníkom a každému, kto prispel k úspechu značky, za podporu počas tejto 100 ročnej existencie. Pri príležitosti osláv 100. výročia založenia spoločnosti predstavujeme logo a webové stránky venované tejto tematike.

Logo vytvorili návrhári spoločnosti a bude používané ako symbol 100. výročia, ktorý bude sprevádzať aktivity spojené s touto udalosťou. Stránky k 100. výročiu budú ponúkať špeciálny obsah ako napríklad videá a iné záznamy dokumentujúce historické udalosti. Ďalší obsah bude priebežne pridávaný až do júla, kedy Nikon oslávi svoje 100. narodeniny.

O Martin Klokner

Martin Klokner
Od 1. septembra 2013 som založil a oficiálne spustil jedinečný projekt – DigitalPortal.sk, kde som zakladateľom a šéfredaktorom. Sme nezávislí novinári, ktorí informujú o IT a technike zo širokej oblasti. DigitalPortal.sk denne publikuje novinky zo sveta IT, prináša pravidelne recenzie, návody, tipy a triky a trendy články pre čitateľov. Z hardvéru ma najviac zaujímajú procesory, operačné pamäte, pevné disky a periférie k počítačom. Rád pomôžem každému, stačí napísať na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Pozri tiež

4ka: Nové ceny paušálov a začiatok predaja smartfónov

Štvrtý mobilný operátor pokračuje vo svojej misii a prináša výhodnejšie datacentrické Nové paušály TO. Po …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *