Domov Novinky Na náš trh prichádzajú nové Moto G, X Play a X Style

Na náš trh prichádzajú nové Moto G, X Play a X Style

Zdielať

Boli sme pritom keď dnes ohlásila spoločnosť uvedenie ďalšej generácie telefónov — Moto G a Moto X. Nové telefóny prinášajú výborné fotoaparáty vo svojej triede, užitočné softvérové funkcie a to všetko za výnimočné ceny.

Moto G 01

Nový Moto G je pripravený zvládnuť akúkoľvek búrku a to doslova, vďaka ochrane spĺňajúcej normu IPX7 a odolnému sklu Corning Gorilla Glass, takže si chránený pri náhodnom páde do vody ako aj pred nepeknými škrabancami na displeji. S batériou, ktorá vydrží celý deň, sa na teba nikdy nevykašle, keď ho budeš najviac potrebovať a je pripravený zachytiť nové spomienky 13 MPx fotoaparátom, jednoduchým švihnutím zápästia.

Moto G 03

Moto X Play S výdržou batérie až 48 hodín a vode odolnou konštrukciou ti Moto X Play bude lásku opätovať vo dne aj v noci, či prší alebo svieti slnko. Buď stále pripojený aj keď cestuješ, keď si v práci, keď sa hráš a kedykoľvek ho najviac potrebuješ – a stále budeš mať dostatočnú výdrž batérie na ďalší deň. S jeho 21 MPx fotoaparátom môžeš robiť vynikajúce fotky a videá a môžeš sa s nimi pochváliť na 5,5“ HD displeji bez okrajov.

Moto X Play 01

Hľadáš telefón, ktorý nerobí kompromisy, ponúka silný výkon a zároveň aj úžasne vyzerá? Potom je odvážny Moto X Style pre teba to pravé. Určite by sme ho nenazvali “Style”, keby nedopĺňal tvoj štýl, keďže ponúka viac možností prispôsobenia tvojmu osobnému štýlu ako ktorýkoľvek iný telefón na trhu. Ponor sa do sveta zábavy s expanzívnym 5,7“ displejom bez okrajov, ktorý dopĺňa silné stereo ozvučenie.

Moto X Style 01

A keď tvoja batéria potrebuje trochu podpory, najrýchlejšie sa nabíjajúci smartfón na svete ti za 15 minút nabíjania s funkciou TurboPower zabezpečí ďalších 10 hodín výkonu. Môžeš robiť fotky a videá s 21-megapixelovým fotoaparátom alebo svoje selfie zábery či video chat s 5 MPx prednou kamerou so širokouhlým objektívom a bleskom pre selfie zábery. Moto G bude dostupný od apríla 2016 za cenu 179 eur s DPH, Moto X Play za 325 eur DPH a  Moto X Style za cenu 469 eur s DPH.