Domov Novinky Moto X Force: TOP model, ktorý nepraskne pod tlakom

Moto X Force: TOP model, ktorý nepraskne pod tlakom

Zdielať

Boli sme na akcii pri predstavovaní produktov. Každé dve sekundy sa roztriešti displej nejakého smartfónu a čo je horšie, podľa nedávneho prieskumu, približne každý piaty používateľ v súčasnosti používa zariadenie s prasknutým alebo rozbitým displejom.

Moto X Force 01

Preto spoločnosť predstavila nový Moto X Force, prinášajúci Moto ShatterShield: celosvetovo prvý nerozbitný displej smartfónu, ktorý ťa nezradí, ani keď spadne. Ale uveríš, až keď uvidíš, však? Nemusíš nám len slepo veriť, pozri si ukážku na videu. Podobne ako pri všetkých ostatných smartfónoch v portfóliu spoločnosti sa snažia prinášať zmysluplné, prvotriedne zážitky za najlepšiu možnú cenu a Moto X Force nie je žiadnou výnimkou. Vďaka lepšiemu fotoaparátu, batérii s dlhou výdržou a špičkovým špecifikáciám smartfón otriasa očakávaniami od mobilných zariadení.

https://www.youtube.com/watch?v=JJWmBFV2GHM

Displej smartfónu je vyrobený z integrovaného systému piatich vrstiev, ktoré absorbujú náraz. To znamená, že tento 5,4” Quad HD AMOLED displej s ultra vysokým rozlíšením vždy bezchybne a bez problémov oživí tvoje fotky a videá. Vlastne je tak ostrý, že prináša o 77% viac pixelov ako Full HD displej. Moto X Force disponuje výkonným osemjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 810 a 21 MPx fotoaparátom s rýchlym zaostrovaním a 5 MPx širokouhlým predným fotoaparátom s bleskom pre skvelé selfie zábery.

Moto X Force 02

Výhodou smartfónu je tiež výdrž batérie až do 48 hodín a rýchle TurboPower nabíjanie – to znamená výdrž batérie až 13 hodín len za 15 minút nabíjania. Moto X Force bude dostupný začiatkom apríla 2016 za cenu od 699 eur s DPH.