Domov Novinky Na trh prichádza odolný smartfón CAT S62 Pro

Na trh prichádza odolný smartfón CAT S62 Pro

Zdielať

Spoločnosť CAT predstavuje novú vlajkovú loď medzi smartfónmi s termovíziou, ktorá je vybavená integrovaným Lepton snímačom s najvyšším rozlíšením spomedzi dostupných systémov Flir.

Model CAT S62 Pro je treťou generáciou série Cat 60 a vďaka technológii Flir Lepton 3.5 a novej aplikácii MyFlir Pro ponúka zariadenie štvornásobné zvýšenie počtu termálnych pixelov. Takisto telefón absolvoval niekoľko testov odolnosti a výrobca deklaruje, že prekonáva stupeň ochrany proti vniknutiu IP68 a normu armády USA Mil Spec 810H. Prešiel náročnými testami, vrátane opakovaných testov pádu z výšky 1,8 m na oceľ, ako aj niekoľkých pádov na každú zo strán a okraje a taktiež skúškami vodotesnosti, odolnosti voči nečistotám a prachu, odolnosti voči extrémnym teplotám a skúškami vibrácií a nárazov.

Nový softvér umožňuje analytické a vykazovacie funkcie, ktoré sa zvyčajne nachádzajú vo vyšších triedach zariadení určených pre produkty termálneho zobrazovania. Izoterm a indikátory izotermu, indikátory minimálnej a maximálnej teploty a generovanie hlásení zabudované do aplikácie, sú iba jedným súborom nových výkonných funkcií, ktoré sú nachádzajú v aplikácii nového zariadenia. Indikátormi izotermu možno monitorovať vlastný teplotný rozsah (akúkoľvek hodnotu od -20°C do +400°C) a pridávať alarmy, ktoré používateľa upozornia, keď teplota dosiahne hodnotu v tomto rozsahu. Je to veľmi užitočné pri sledovaní, či teplota strojov nedosahuje konkrétnu hodnotu, sledovaní nezvyčajne zvýšenej teploty alebo dokonca sledovaní teploty pri grilovaní.

O zobrazenie sa stará 5,7“ Full HD+ s rozlíšením 1440×1080 pixelov. Hardvérová výbava pozostáva z procesora Qualcomm Snapdragon 660, 6GB RAM a 128GB ROM. Telefón používa Android 10, s pris+úbenou aktualizáciou na Android 11. Telefón má takisto aj fotoaparáty: zadný duálny 12 MPx snímač od Sony a predný 8 MPx selfie fotoaparát. Z konektivity podporuje 4G/LTE, volanie cez VoLTE a VoWiFi spolu s Bluetooth 5.0 a NFC (platenie cez Google Pay). Smartfón CAT S62 má odporúčanú cenu 649 eur, dostupný bude e-shopoch, aj v predaji mobilných operátorov..

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno