Domov Novinky Na Slovensko prichádza Juro: Virtuálny operátor od Telekomu

Na Slovensko prichádza Juro: Virtuálny operátor od Telekomu

Zdielať

Na Slovensku máme nového virtuálneho operátora „Juro“, ktorého prevádzkovateľom je Slovak Telekom. Juro prináša ľudové ceny s výhodami – predplatenú kartu s hovormi, SMS či MMS už za 2 centy. Začal fungovať v piatok 12. februára 2016 a prináša slogan „Ľaľa, na Slovensko prišiel Juro, ľudový operarátor“.

Juro 01

Juro zákazníkom zahrá na ľudovú nôtu a ponúkne dostupné volania, správy i dáta. Štandardná cena služieb je 5 centov. Prináša za 5 centov minútu volania do všetkých sietí (pri sekundovej tarifikácii), 5 centov za jednu SMS alebo MMS, či 5 centov za každý 1 MB prenesených dát. To, čo operátor prezentuje ako výhody však má byť zvýhodnená cena 2 centy. Táto lepšia cena platí hneď pri kúpe Juro Karty, alebo keď si dobije zákazník kredit aspoň o 5 eur. V oboch prípadoch platia 2 centy za minútu volania, SMS, MMS či 1 MB dát celých 30 dní, pričom zvýhodnená cena na za 2 centy platí do 15. 5. 2016.

Predplatenú Juro Kartu si môžu záujemcovia kúpiť na webe alebo na bezplatnej infolinke. Po objednaní bude SIM karta doručená zdarma kuriérom. Infolinka 0800/800800 bude fungovať každý pracovný deň od 8. do 20. hod. Členovia budú môcť s Jurom a družinou komunikovať aj na webe, kde bude chat a Juro bude mať aj vlastnú stránku na Facebooku. Všetky Juro Karty budú fungovať a využívať 2G a 3G sieť Slovak Telekomu s ich kompletným pokrytím, keďže aj prevádzkovateľom Jura je spoločnosť Telekom.

Juro 02

Ku štartu „ľudového operátora“ si pripravil Juro dve možnosti dobíjania kariet. Buď stieracími kupónmi v hodnote 5 alebo 10 eur (predáva sieť GG Tabak), alebo on-line dobitím v sume od 3 do 10 eura. A ako možno spoznať kartu Juro? Operátor bude ľahko odlíšiteľný aj cez prefix telefónneho čísla, keďže prvé štyri čísla Jura a jeho družiny budú 0909, pričom zákazníci (operátorom nazývaní „členovia družiny“) môžu využívať aj bezplatnú zákaznícku linku 0909/909909, alebo skrátenú voľbu 909.

Operátor tiež oznamuje, že Juro karta je lacná aj do zahraničia pri použití na volania, SMS a MMS platia nízke ceny, k dispozícii je 86 roamingových partnerov. Juro karta má ponúkať aj moderné služby ako SMS lístky, parkovné, poistenie cez SMS či iné služby tretích strán.

Zdroj: Juro

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno