Domov Novinky Na internet unikli parametre smartfónu Moto G2

Na internet unikli parametre smartfónu Moto G2

Zdielať

Moto_G_1Spoločnosť Motorola sa pred rokom dostala do povedomia vďaka modelu Moto G, ktorým útočila v segmente dostupných smartfónov a teraz sa objavujú informácie o jeho pravdepodobnom nástupcovi  – Moto G2.

Motorola zožala s dostupným, no výborne vybaveným modelom Moto G obrovský úspech. Je to jeden z najpredávanejších modelov v histórii firmy. Moto G je kompaktný telefón s kvalitným HD displejom, dobrým výkonom a čistým Androidom s cenovkou pod 200 eur.

Smartfón Moto G2, kódovým menom XT1068, by mal ponúknuť  rovnaké rozlíšenie displeja 1280×720 pixelov (320 ppi). Znamenalo by to zväčšenie uhlopriečky na 4,59 palca, avšak môže ísť o približnú hodnotu. O výkon by sa mal starať SoC z dielne Qualcommu so štvorjadrovým procesorom ARM v7 a grafikou Adreno 305. Zrejme pôjde o Snapdragon 400, no viac detailov či už o použitom chipsete, takte či veľkosti RAM nie je známe. Okrem toho by tu mal byť 8 MPx fotoaparát, čím by sa mohol odstrániť jeden z nedostatkov modelu Moto G.

Moto_G2_1

Novinkou by mala byť u druhej generácie podpora dual SIM, čo je dnes vyhľadávaná súčasť výbavy.  Ponuka takýchto zariadení je u nás žiaľ malá. Z uniknutých obrázkov vyplýva, že Moto G2 bude dizajnom bližší k modelu Moto E, ako k predchodcovi Moto G. Je možné, že Moto G2 bude disponovať dvojicou stereo reproduktorov umiestnených na čelnej strane. Na spresnenie si však počkáme až do oficiálneho predstavenia.

Zdroj: AndroidCommunity

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno