Domov Novinky Motorola pracuje na smartfóne z blokov

Motorola pracuje na smartfóne z blokov

Zdielať

Motorola BlokAmerický výrobca, spoločnosť Motorola, plánuje vyrábať smartfóny, ktoré by sa ľahko skladali ako skladačka Lego.

Ak Vám to niečo pripomína, tak áno, je to na podobnom princípe ako keď sme spomínali projekt Phonebloks. Smartfón by mal mať údajne názov Ara. Používatelia si budu môcť smartfón poskladať podľa svojich predstáv. Základné špecifikácie budú otvorené pre všetkých výrobcov. To znamená, že používateľ si bude môcť pridať blok od hociktorého výrobcu. Motorola na tomto smartfóne pracuje už asi rok a teraz sa spojila práve s otvoreným systémom Phonebloks, ktorý majú podobnú myšlienku. 

Motorola Blok-2

Dátum predstavenia nového systému Motorola neuviedla, ale v priebehu zimy by sa mala zverejniť špecifikácia systému pre jednotlivých dodávateľov týchto modulov.

Zdroj: Digitaltrends

Zdielať
Predchádzajúci článokObjavili sa prvé špecifikácie Galaxy S5
Nasledujúci článokPartneri AT Computers zasadli do školských lavíc
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno