Domov Novinky Motorola Moto E nebude aktualizovaný na Android 6.0

Motorola Moto E nebude aktualizovaný na Android 6.0

Zdielať

Spoločnosť Motorola znova rozhnevala fanúšikov správaním a prísľubmi o aktualizácii smartfónov. Tentoraz sa kauza týka modelu Moto E. Spoločnosť prisľúbila aktualizácie pre každý svoj model na najnovší Android, bohužiaľ ostalo len pri sľuboch. Tentoraz rozhnevaní zákazníci, ktorí si kúpili model Moto E sa dozvedeli, že nedostanú aktualizáciu na Android 6.0.

Motorola Moto E

Motorola, ktorá si získala dôveru zákazníkov na základe toho, že nevynechávala ani lacnejšie modely zo svojho portfólia bez aktualizácii si znova podkopala dôveru stručným vyhlásením, že všetky modely nebudú aktualizované. Prekvapením je, že Moto E, ktorý je na trhu necelý rok bol z aktualizácie taktiež vynechaný. Pri spoločnosti, ktorá si zakladá na najnovších aktualizáciách je prekvapujúce, že takto nový model bude bez najnovšieho Androidu.

Motorola sa porovnávala s Nexusmi od Googlu, ktoré dostávajú aktualizácie takmer okamžite od vydania nového Androidu. Áno sú tam aj bugy, ale vždy to opravia nasledujúce aktualizácie, ale je vidno, že Google sa snaží aktualizovať zariadenia veľmi rýchlo. Predtým sa Motorola správala ku zákazníkom korektnejšie a zakladala si na čestnosti ku zákazníkom, ale to už je minulosť a my sa môžeme len domnievať či to nesúvisí s predajom Motoroly spoločnosti Lenovo.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Motorola Moto E LTE 2.Gen poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: AndroidCentral

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno