Domov Novinky Moderné sledovanie televízie cez internet

Moderné sledovanie televízie cez internet

Zdielať

Sledovanie televízie cez internet je rozprávkový zážitok. Funkcie, ktoré zákazníkovi umožňujú pretvárať vysielania tak, ako práve potrebuje, sú obzvlášť cez vianočné obdobie žiadaným trendom.

Potešia moderné funkcie ako pretáčanie relácií, keď  používateľa nebavia nudné pasáže, pauza vo chvíľach, kedy chce niečo dobré na jedenie, alebo spätné sledovanie pre tých čo nestíhajú, je pri väčšine IPTV štandardom a tie lepšie toho vedia aj oveľa viac. Medzi zaujímavé služby patrí napríklad LepšíTV, alebo SledováníTV, ktoré ponúkajú skvelú možnosť zažiť všetky výhody sledovanie televízie cez internet.

Výhodou tiež je, že službu možno sledovať kdekoľvek, kde je k dispozícii internetové pripojenie. Či už na notebooku vo vlaku, tablete v posteli, alebo pokojne na smartfóne cestou do práce. Pre klasickú televíziu je tu TV box, ktorý z nej vytvorí multimediálne centrum a pre smartTV sú tu aplikácie, ktoré sú podporované takmer všetkými značkami výrobcov.

Pre nerozhodnutých je tu porovnávač služieb, ktorý okrem základných informácií ponúka tiež kritériá, ktoré môžu byť pre rôznych zákazníkov dôležité. Používateľom prinesie prehľadné porovnanie konkurenčných IPTV služieb z ktorých si každý môže vybrať podľa svojho gusta. V porovnávačoch je celkovo osem služieb – LepšíTV, KukiTV, SledováníTV, O2 TV, Digi2Go, ZapniTV, Horizon GO (služba od UPC) a T-Mobile TV.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno