Domov Novinky Microsoft vydal update s poradovým číslom 3

Microsoft vydal update s poradovým číslom 3

Zdielať

Update na Nokiu-2Bolo to len pred týždňom , čo spoločnosť Microsoft oznámila, aktualizáciu číslo 3 (predtým známy ako GDR3 ) pre Windows Phone 8. Aktualizácia, ktorá v najbližších týždňoch má prísť na mnohé smartfóny so systémom Windows, ponúka rad strednej a nízkej úrovni opráv a vylepšení, vrátane novej hardvérovej podpory pre zariadenie, ako je Lumia 1520

Aktualizácia sa týka operačného systému verzie 10501 a 10512, z ktorých oba sú považované za tretiu aktualizáciu. Nie sú tam žiadne prekvapenia a v changelogu Microsoftu, je to stále dobré mať a preštudovať v prípade, že ste zvedaví.

Update na Nokiu

Windows Phone 8 Update 3 (build 10501, 10512)

  • Dostupnosť – Urobili sme niekoľko vylepšení pre zákazníkov, ktorí sú zrakovo postihnutý.
  • Skladovanie – Teraz môžete ľahko uvoľniť úložný priestor na vašom telefóne a spravovanie dočasných súborov. Nové kategórie ukážu, čo zaberá miesto.
  • Riadenie režimu – Nepozorný za volantom? Vodičskom Mode umožňuje minimalizovať prichádzajúce hovory a textové správy, ktoré vám pomôžu zamerať sa na cestu.
  • Screen. Čítanie e-mailov v posteli? Môžete zamknúť orientáciu obrazovky, takže keď si ľahnete do postele obrazovka sa neotočí.
  • Wi-Fi pripojenie – Pre úsporu dátovej prevádzky cez mobilné siete sa teraz môžete pripojiť cez wifi počas nastavovania.
  • Zdieľanie pripojenia na Internet – Teraz môžete vo svojom smartfóne v ktorom používate mobilné dátové pripojenie od svojich zariadeniach spoločnosti Microsoft Windows od 8.1 párovanie cez Bluetooth.
  • Bluetooth – Niekoľko oprav bolo vykonaných na riešenie známych problémov a vylepšenia boli vykonané na kvalitu pripojenia Bluetooth príslušenstva.
  • Zvonenie – Priradenie zvonenia pre textové správy, takže budete vedieť, kto vám zaslal SMS aj bez toho aby ste pozreli na displej smartfónu. Použite svoje ​​vlastné zvonenie pre viac vecí, textové správy, rýchle správy, e-maily, hlasovú schránku a upomienky.
  • App switcher – Teraz môžete použiť switcher pre rýchle zatvorenie aplikácii, keď ste s nimi skončili.
  • Ďalšie vylepšenia – Zahŕňa mnoho ďalších vylepšení Windows Phone.

Zdroj: Wpcentral

Zdielať
Predchádzajúci článokInstagram dostupný už aj pre Windows Phone 8
Nasledujúci článokSlovak Telekom uvedie iPhone 5S a iPhone 5C už zajtra
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno