Domov Novinky Microsoft okresal zoznám kandidátov

Microsoft okresal zoznám kandidátov

Zdielať

steve-ballmerKto nahradí v Microsofte Steva Ballmera? To je otázka, ktorá momentálne zaujíma väčšinu odborníkov na IT. Podľa posledných informácii Microsoft výrazne zredukoval zoznám kandidátov. 

Informácie hovoria o tom, že Microsoft momentálne pracuje zo zoznamom piatich kandidátov. Horúcimi kandidátmi sú výkonný riaditeľ automobilky Ford Alan Mulally, bývali šéf Nokie Stephen Elop, bývali šéf Skype Tony Bates a pán, ktorý má pod palcom riešenia okolo Cloudu v Microsoftu Satya Nadella.

Iné správy tiež naznačujú aj ďalších kandidátov. Taktiež sa očakáva, že nového šéfa spoznáme do konca tohto roka. Lenže Ballmer chce skončiť v priebehu augusta budúceho roka. Preto nieje vylúčené, že sa výberové konanie predĺži na budúci rok.

Zdroj: Neowin

Zdielať
Predchádzajúci článokO2 Mobil+ prináša bonus na telefón k O2 Fér a O2 Moja Firma
Nasledujúci článokSeagate predstavil 2 TB disk Spinpoint M9T
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno