Domov Novinky Majitelia iPhonu 7 vŕtajú dieru pre svoje sluchadlá

Majitelia iPhonu 7 vŕtajú dieru pre svoje sluchadlá

Zdielať

Po tom čo spoločnosť Apple predstavila svoje novinky iPhone 7 a iPhone 7 Plus však mnoho zákazníkov nepotešilo, že spoločnosť upustila od 3,5 mm jacku. Zároveň sa hneď po ukončení živého prenosu začali na internete objavovať zosmiešňujúce obrázky noviniek.

iphone-7-02

No to čo prišlo posledné by väčšina povedala, že sa nenájde taký majiteľ iPhonu, ktorý by to spravil. Opak je však pravdou. Na YouTube sa objavilo video kde sa ukazuje návod ako môžu získať 3,5 mm jack pomocou vŕtačky. Video však bolo natočené zo srandy no našlo sa množstvo majiteľov, ktorý sa riadili týmto videom.

Zdá sa vám tiež ako nám ako nepodarený vtip? No tí ktorý zobrali toto video vážne tak im zostalo iba veľmi drahé ťažítko. My však dúfame, že nebolo veľa takých ktorý tento postup zrealizovali no komentáre pod videom je množstvo.

techrax

Čiže netreba veriť všetkému čo je na internete a jednoducho prijať ako v tomto prípade, že ak spoločnosť sa „zbavila“ jacku neexistuje žiadna možnosť ako to vrátiť alebo upraviť si to podľa seba. Inak vám zostane len skutočne veľmi drahé ťažítko.

Zdroj: YouTube

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno