Domov Novinky LTE internet ponúka SWAN v ďalších deviatich mestách

LTE internet ponúka SWAN v ďalších deviatich mestách

Zdielať

Vďaka LTE technológii prináša SWAN vysokorýchlostný internet aj do lokalít, kde boli doteraz používatelia odkázaní na služby cez DSL, Wi-Fi alebo WiMax providerov. Službu SWAN oddnes ponúka v deviatich nových mestách.

SWAN Logo

„Po úspešnom štarte v Nitre a Trnave začíname produkty poskytovať aj v Žiline, Topoľčanoch, Dunajskej Strede, Pezinku, Seredi, Galante, Bánovciach nad Bebravou, Senci a v Martine a blízkom okolí. Do konca roka 2016 bude LTE internet dostupný v každom okresnom meste, ale samozrejme pokryjeme aj menšie sídla,“ uviedol výkonný riaditeľ SWAN, a. s., Martin Mosný.

SWAN pre LTE internet využíva 3,7 GHz sieť a v novembri na trh uviedol dva nové produkty. Služba LTE internet S je určená menej náročným domácnostiam, ktorým postačí rýchlosť 6/1 Mbps s cenou 9,90 eur mesačne. Náročnejším klientom je určený produkt LTE internet L s rýchlosťou maximálne 70/5 Mbps, ktorý SWAN ponúka za 19,90 eur. Tieto ceny platia pri dvojročnej viazanosti, pričom pri službe LTE internet L má zákazník Wi-Fi router v cene služby.

Zdroj: TS