Domov Novinky Lian Li ukázal prototyp novej skrine a chce poradiť

Lian Li ukázal prototyp novej skrine a chce poradiť

Zdielať

lian-li_logoSpoločnosť Lian Li si pripravila skriňu PC-A51. Ide zatiaľ o prototyp, s ktorou im majú poradiť užívatelia. Od nich chcú spätnú odpoveď. Skriňa teda ešte nieje vo svojej finálnej podobe, ale aj tak vyzerá zaujímavo. 

Lian Li PC-A51 môžeme považovať za zástupcu Middle Towerov, avšak nejde o klasického zástupcu. Najviac ju ovplyvnila pozícia zdroja, ktorá sa presunula dopredu, vďaka čomu môže byť tato skriňa nižšia. Vyrobená je pochopiteľne z čierneho hliníku, pričom zatiaľ vyzerá trošku ošumelé a prední panel nieje zrovna pekný, avšak to snáď Lian Li ešte doladí. A ako obvykle by mala byť k dispozícii také strieborná verzie z čistého bezfarebného hliníku.

Lian Li-1

Skriňa je určená pre základnú dosky ATX (prípadne Mini-ITX a Micro-ATX) s maximálne siedmimi kartami, vpredu má jednu mechanicku a päť diskových pozícii pre 3,5″ disky, pričom 2,5″ zariadenie sa do nich vmestí desať. Viac sa ich sem kvôli pozícii pre zdroj nevošlo. Základnú verziu taktiež ponúkne veľké a jednoduché boční okno, ktoré ukáže celou sústavu.

Lian Li-2

Veľmi vhod tak príde možnosť viesť káble za trayom základnej dosky, kde je pre ne pripravený priestor v šírke 2 cm. Maximálna hĺbka napájacieho zdroja môže byť 16 cm, karty môžu byť dlhé až 28 cm a procesorové chladiče až 17,5 cm vysoké.

Lian Li-3Čo sa týka chladenia, pripravené sú 140 mm ventilátory – jeden vpredu, dva hore a jeden vzadu. Hore tak môžeme vtesnať až 280 mm radiátor vodného chladenia. Predný panel ponúkne štyri porty USB 3.0, jeden eSATA a samozrejme audio konektory. 

Pokiaľ máte firme Lian Li niečo odkázať, môžete poslať správu priamo im, alebo zanechať komentár pod článkom na techPowerUp.

Zdroj: TechPowerUp