Domov Novinky Lian Li ukázal prototyp novej skrine a chce poradiť

Lian Li ukázal prototyp novej skrine a chce poradiť

Zdielať

lian-li_logoSpoločnosť Lian Li si pripravila skriňu PC-A51. Ide zatiaľ o prototyp, s ktorou im majú poradiť užívatelia. Od nich chcú spätnú odpoveď. Skriňa teda ešte nieje vo svojej finálnej podobe, ale aj tak vyzerá zaujímavo. 

Lian Li PC-A51 môžeme považovať za zástupcu Middle Towerov, avšak nejde o klasického zástupcu. Najviac ju ovplyvnila pozícia zdroja, ktorá sa presunula dopredu, vďaka čomu môže byť tato skriňa nižšia. Vyrobená je pochopiteľne z čierneho hliníku, pričom zatiaľ vyzerá trošku ošumelé a prední panel nieje zrovna pekný, avšak to snáď Lian Li ešte doladí. A ako obvykle by mala byť k dispozícii také strieborná verzie z čistého bezfarebného hliníku.

Lian Li-1

Skriňa je určená pre základnú dosky ATX (prípadne Mini-ITX a Micro-ATX) s maximálne siedmimi kartami, vpredu má jednu mechanicku a päť diskových pozícii pre 3,5″ disky, pričom 2,5″ zariadenie sa do nich vmestí desať. Viac sa ich sem kvôli pozícii pre zdroj nevošlo. Základnú verziu taktiež ponúkne veľké a jednoduché boční okno, ktoré ukáže celou sústavu.

Lian Li-2

Veľmi vhod tak príde možnosť viesť káble za trayom základnej dosky, kde je pre ne pripravený priestor v šírke 2 cm. Maximálna hĺbka napájacieho zdroja môže byť 16 cm, karty môžu byť dlhé až 28 cm a procesorové chladiče až 17,5 cm vysoké.

Lian Li-3Čo sa týka chladenia, pripravené sú 140 mm ventilátory – jeden vpredu, dva hore a jeden vzadu. Hore tak môžeme vtesnať až 280 mm radiátor vodného chladenia. Predný panel ponúkne štyri porty USB 3.0, jeden eSATA a samozrejme audio konektory. 

Pokiaľ máte firme Lian Li niečo odkázať, môžete poslať správu priamo im, alebo zanechať komentár pod článkom na techPowerUp.

Zdroj: TechPowerUp

Zdielať
Predchádzajúci článokČeská O2 k novej Lumii pridá rovno 50 GB na SkyDrive
Nasledujúci článokFirefox OS naberá rýchlosť v Európe
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno