Domov Novinky LG uvádza nový Nexus 5X do predaja

LG uvádza nový Nexus 5X do predaja

Zdielať

Spoločnosť LG nedávno predstavila nový smartfón Nexus 5X, ktorý vznikol v spolupráci so spoločnosťou Google. Od druhej polovice októbra je dostupný na kľúčových trhoch v USA, Kanade, Veľkej Británii, Írsku, Indii, Kórei a Japonsku. Na slovenskom trhu ho bude možné zakúpiť od 9. novembra tohto roku.

LG Nexus 5X 01

Nexus 5X je už treťou úspešnou spoluprácou spoločností LG a Google. Smartfón je vybavený procesorom Qualcomm Snapdragon 808, fotoaparátom s pokročilým nastavením či senzorom pre odtlačok prsta. Telefón kombinuje výborný výkon, veľa možností multimediálneho využitia aj bezpečnosť.

LG Nexus 5X 02

Súčasne je to prvý smartfón s najnovšou verziou operačného systému Android 6.0 Marshmallow. Nexus 5X bude v Slovenskej republike dostupný od 9. novembra 2015 a to v dvoch variantoch: 16 GB za 479 eur a 32 GB za 529 eur.

LG V10

Ďalšou očakávanou novinkou tohtoročnej zimy je telefón LG V10, ktorý je unikátny nielen odolnosťou, ale aj druhým displejom, výkonnou batériou a skvelým fotoaparátom, pričom bude na českom a slovenskom trhu dostupný v priebehu decembra 2015.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu LG Nexus 5X 16GB poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu LG Nexus 5X 32GB poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS