Domov Novinky LG spúšťa aktualizovanie smartfónov L9 II a G Pro Lite

LG spúšťa aktualizovanie smartfónov L9 II a G Pro Lite

Zdielať

lg_logo_newLG na smartfónoch L9 II a G Pro Lite vynechal aktualizáciu na Android 4.3 Jelly Bean a spustil aktualizáciu priamo na Android 4.4.2 KitKat. 

Oficiálna Facebook stránka LG Taliansko naznačuje LG L9 II by mala začať dostávať najnovšie aktualizácie softvéru v najbližších týždňoch, zatiaľ čo G Pro Lite koncom 2. štvrťroka. Avšak sa tam objavili správy majiteľov zo Slovenska, že LG L9 II už dostávajú aktualizáciu.

Android 4.4.2 KitKat aktualizácie sám o sebe prináša najnovšiu verziu Androidu okrem vylepšenia stability, zvýšenie výkonu batérie a opravu chýb. Avšak, najpozoruhodnejší rys je funkcia LG KnockCode. Túto funkciu taktiež dostali smartfóny ako Optimus G , LG G2 a G Flex, ktoré sú súčasť aktualizácie softvéru.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokSpoločnosť Lava predstavila smartfón Iris X1 s Android 4.4.2
Nasledujúci článokZTE Kis 3 smartfón pre nenáročných za priaznivú cenu
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno