Domov Novinky LG predstavuje nový 4K Ultra HD monitor pre hráčov

LG predstavuje nový 4K Ultra HD monitor pre hráčov

Zdielať

LG predstavuje Ultra HD monitor pre skvelý zážitok z obrazu nielen pre profesionálnych hráčov. 27“ 4K IPS panel s pomerom strán 16:9, rozlíšenie 3840×2160 pixelov a AMD FreeSync spoločne vytvára ideálny displej nielen pre hranie hier ale aj sledovanie filmov a prácu s fotografiou alebo videom.

LG 27MU67 01

Monitor (model 27MU67) podporuje technológiu AMD FreeSync s odozvou 40 až 60 Hz. FreeSync eliminuje trhanie obrazu, ide o podobnú technolgiu ako NVIDIA G-SYNC. Rozlíšenie 4K Ultra HD zabezpečuje čistý a ostrý obraz plný aj tých najmenších detailov. Špeciálne navrhnutý IPS panel umožňuje kvalitnú reprodukciu farieb s takmer akéhokoľvek uhla pohľadu. Monitor je možné nastaviť okrem iného aj na továrenské kalibráciu alebo továrenské nastavenia.

LG 27MU67 02

Hrací mód umožňuje rad individuálnych nastavení, stabilizátor čiernej farby zaistí dobrú viditeľnosť tmavých scén, v ktorých môžu byť skryté rôzne predmety či nepriateľ. Farebná škála pokrýva 99% sRGB spektra, funkcia Flicker Safe znižuje riziko únavy očí počas herného maratónu, ale aj pri dlhodobej práci. Monitor je navyše vybavený dvoma vstupmi HDMI 2.0, dostupný na trhu bude v priebehu augusta 2015.

Zdroj: TS