Domov Novinky Chystá sa Samsung Galaxy Note 5 s USB 3.1 C a 4K?

Chystá sa Samsung Galaxy Note 5 s USB 3.1 C a 4K?

Zdielať

Čím bližšie je akcia IFA 2015, ktorá je naplánovaná začiatkom septembra, tým častejšie prichádzajúcu rôzne špekulácie ohľadom pripravovanej novinky spoločnosti. Nie je známe o nadchádzajúcej novinke veľa zo špecifikácii a zrejme Samsung chce udržať novinku v tajnosti až do predstavenia. Ale ako sami viete, stále sa nájde nejaká cestička na svetlo.

Samsung-Galaxy-Note-4-Edge

Prvé informácie naznačujú, že Note 5 má prísť s USB 3.1 typu C. Ide o USB, ktoré je pri prenášaní dát rýchlejší a jednoduchší pri zapojení a je jedno, akou stranou ho zapája používateľ do zariadenia. Ako otočiť nabíjačku? Ktorým smerom? Tieto dve otázky už sa nebudú musieť riešiť.

USB-3.1-typ-C

Zdroj ďalej uviedol, že Note 5 zrejme bude mať 4K rozlíšenie, aj keď niektorý volajú po návrate k 2K displejom. Preto nie je jasné, čo sa v tejto oblasti udeje. Nakoniec prišla aj informácia ohľadom batérie, ktorá má byť väčšia ako má Note 4 (3220 mAh), hovorí sa o kapacite 4100 mAh. To všetko sa má zmestiť do hrúbky 7,9 mm.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Samsung N910 Galaxy Note 4 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Pocketnow

Zdielať
Predchádzajúci článokBLU Life One (2015 Edition) už v predpredaji
Nasledujúci článokLG predstavuje nový 4K Ultra HD monitor pre hráčov
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno