Domov Novinky LG G3: Nová fotografia a špecifikácie vlajkovej lode

LG G3: Nová fotografia a špecifikácie vlajkovej lode

Zdielať

LG G3S blížiacim sa oficiálnym predstavením vlajkovej lodi spoločnosti LG G3 sa stále viac a viac objavujú fotografie o tomto smartfóne. Spoločnosť má stále problémy udržať svoju nadchádzajúcu vlajková loď pod rúškom tajnosti. Informácie sa rýchlo rozrastajú a s každým dňom sa čoraz viac a viac informácii skladajú ako puzzle.

Dnes sa objavili ďalšie fotky smartfónu v kvalitnejšej verzii. Zdroj potvrdil, že LG G3 príde s 5,5 palcovým QHD (2560×1440 pixelov) displejom a hustota pixelov je až 534 ppi. V dôsledku väčšieho displeja, G3 bude mať trochu väčšie tlačidlá, ako LG G2, ale bude štíhlejší. Tiež bola potvrdená veľkosť vnútornej pamäte a RAM. Zdá sa, že LG G3 príde vo dvoch verziách – jedna bude mať 16 GB ROM a 2 GB RAM a druhý s 32 GB ROM a 3 GB RAM.

Obe verzie budú podporovať možnosť rozšírenia vnútornej pamäte pomocou microSD karty. Kapacita batérie bude mať 3000 mAh, zatiaľ čo reproduktor umiestnený vzadu bude mať 1W výstup. Zadný fotoaparát bol znovu potvrdený na 13 MPx a nový OIS + stabilizáciu obrazu, ktorý debutoval na LG G Pro 2. LG G3 je jasne jedným z najviac očakávaných smartfónom tohto leta.

Informácie hovoria aj o tom, že pravdepodobným dátumom predstavenia bude 27. máj. Čo poviete na novú vlajkovú loď spoločnosti LG?

Zdroj: GSMarena

5 komentárov

  1. uz tento mesiac ? keby som vyberal tak zrejme medzi tymto a oneplusone no som zvedavy ked ho ukazu

  2. To sa neda jednoznacne povedat… Zalezi velmi od pouziteho displeja.. ale pri prehravani, hrani hier atd. sa bude musiet prepocitavat a renderovat do vyssieho rozlisenia, takze je to velmi mozne..

Comments are closed.