Domov Novinky Lenovo predstavuje Yoga Book – 2v1 tablet

Lenovo predstavuje Yoga Book – 2v1 tablet

Zdielať

Yoga Book prehodnocuje, ako by tablet mal vyzerať a fungovať, pričom ponúka doteraz nevídané funkcie, ako klávesnicu Halo Keyboard a stylus s dvojitým využitím, ktorý píše na papier aj na displej.

Lenovo predstavuje Yoga Book 01

Vďaka dvom panelom, ktoré sa otvárajú ako ultratenký notebook, je tablet Yoga Book netradične štíhly a na svetelné roky vzdialený od tabletu, na aký ste zvyknutí pri používaní na cestách alebo keď sedíte v pohodlí domova. Ako najtenšie 2v1 zariadenie na svete má v zatvorenom stave len 9,6 mm, pričom na najtenšom okraji sa zužuje na 4,05 mm.

Lenovo predstavuje Yoga Book 02 Lenovo predstavuje Yoga Book 03

S hmotnosťou 690 gramov je tiež najľahším 2v1 zariadením, ktorý sa svojou mobilitou vyrovná smartfónu, takže sa ľahko drží aj nosí, presne ako kniha. Prvoradou funkciou produktivity tabletu je jeho tenký a ľahký dizajn. Ten dopĺňa podsvietená Halo klávesnica, plne dotykový displej so softvérom a hardvérom, ktoré splývajú do jedného rozhrania.

Lenovo predstavuje Yoga Book 04

Dotykový displej je vyrobený zo skla, ktoré bolo starostlivo zvolené tak, aby poskytlo drsný, matný pocit a povrchovú úpravu spolu s antireflexným povrchom. Na klávesnici chýbajú akékoľvek skutočné klávesy. Ukazujú sa na druhom paneli tabletuako masívne biele obrysy vždy, keď je to potrebné.

Lenovo predstavuje Yoga Book 05 Lenovo predstavuje Yoga Book 06

Halo klávesnica sa neustále ‘učí a prispôsobuje’ písacím zvykom svojho používateľa, so zabudovaným softvérom na predikciu a umelé metódy učenia. Spolu so zabudovanou technológiou hmatovej citlivosti umožňuje dotykovú spätnú väzbu a tým usmerňuje písanie a obmedzuje chyby.

Lenovo predstavuje Yoga Book 07

Používatelia, ktorí si tablet berú so sebou na výlety, majú možnosť pracovať kdekoľvek – pri rušnom dochádzaní do práce alebo v plnej čakárni – a to vďaka tenkému a ľahkému dizajnu, 15-hodinovej výdrži batérie a pántu s dizajnom hodinkového náramku, ktorý sa otáča až o 360°.

Lenovo predstavuje Yoga Book 08 Lenovo predstavuje Yoga Book 09

Ak sa používateľom nechce pracovať, majú pri sebe zábavný tablet, ktorý im bude robiť spoločnosť s 10,1“ IPS Full HD obrazovkou a zvukom, ktorý vylepšuje technológia Dolby Atmos. Lenovo Yoga Book s Android verziou bude na Slovensku dostupný od septembra od 499 eur a LTE verzia od 549 eur, Yoga Book s Windows 10 bude dostupný od 559 eur a LTE verzia od 599 eur.

Zdroj: Lenovo