Domov Novinky Konferencia Microsoft Build 2014 vypredaná za 24 hodín

Konferencia Microsoft Build 2014 vypredaná za 24 hodín

Zdielať

Microsoft-Build-2014Microsoft včera otvoril registráciu na konferenciu Microsoft Build 2014 a v priebehu 24 hodín bola cela kapacita vypredaná. Tohtoročná akcia sa koná tak ako minulý rok v San Franciscu, ale Microsoft zmenil miesto a tentokrát to bude v Moscone Center od 2. do 4. apríla 2014.

Potom, čo minuloročná akcia v júni 2013 Microsoft dopredu oznámi svoju každoročnú udalosť pár mesiacov a v tomto roku sa očakáva, že odhalí Windows Phone 8.1 spolu s niektorými informáciami o Windows 9.

Windows Phone 8.1 obsahuje centrum  oznámenií a Cortana, ako osobného asistenta (podobne ako Siri) , s množstvom ďalších vylepšení oproti pôvodnému vydaniu v októbri 2012. Microsoft bude tiež pravdepodobne detailnejšie informovať o jeho blížiacej sa “Update 1” verzii pre Windows 8.1 na výrobky 2014. Aktualizácia očakáva, že sú pomerne malé zmeny v systéme Windows 8.1 ale väčšie zmeny prídu s Windows 9, ktorá by mala byť vypustená na začiatku roku 2015. Vývojári chcú jasne počuť čo najviac o zmenách Microsoftu po tom ako boli všetky miesta vypredané.

Microsoft potvrdil pre portál The Verge v maile. “Veľkosť a rozsah konferencie je porovnateľný s minulým rokom, ale nebudeme zdieľať konkrétne čísla,” povedal hovorca spoločnosti Microsoft. Počas konferencii v roku 2013 sa zúčastnilo viac ako 6000 vývojárov.

Zdroj: The Verge

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: Samsung Galaxy Note 3
Nasledujúci článokKryptograf verí, že jeho smartfón môže zastaviť NSA
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno