Domov Novinky JOJ Cinema – nový filmový kanál v ponuke Skylinku

JOJ Cinema – nový filmový kanál v ponuke Skylinku

Zdielať

Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group informuje o zaradení filmového kanála JOJ Cinema. Nový filmový kanál prinesie bohatý program pre všetkých fanúšikov kinematografie, aj pre celé rodiny. Stanica divákom ponúkne exkluzívne české a slovenské televízne premiéry filmov a desiatky známych a celosvetovo úspešných kinohitov.

JOJ Cinema Logo

Akvizície všetkých žánrov – akčné, komediálne, krimi, dramatické, hororové, muzikálové či životopisné – bude vysielať 24 hodín denne, s dabingom, ale aj vo zvukovom režime DUO. A dôležitý bonus pre divákov – filmy na JOJ Cinema nebudú prerušované reklamou. Diváci sa môžu tešiť na filmy, ako „12 rokov v otrokom“ (Twelve years a slave, 2013), „Pád Londýna“ (London has fallen, 2015), „NON-STOP“ (2014), „Mafiánovi“ (The Family, 2013), „Rivali“ (Rush, 2013), sérii „96 hodín“ a množstvo ďalších filmových titulov.

Program bude spustený v pondelok, 15.6.2015 popoludní a bude dostupný všetkým zákazníkom Skylinku s predplateným balíčkom Mini a vyššie (Multi, Kombi, Multi HD, Flexi7 a Komplet). Program bude vysielaný vo formáte MPEG-4/SD – pre jeho príjem je nutný HD satelitný prijímač (najlepšie s certifikátom Skylink READY).