Domov Novinky Huawei údajne pripravuje Ascend P7

Huawei údajne pripravuje Ascend P7

Zdielať

huawei-logoHuawei odviedol celkom dobrú prácu so smartfónom Ascend P6, čo sa pravdepodobne pokúsi zopakovať s nasledujúcim modelom – Ascend P7. Čínska spoločnosť nepotvrdila existenciu P7, ale informácie o nadchádzajúcom smartfónu s kódovým označením Sophia tu boli asi od minulého roka.

Unikol screenshot, ktorý sa v poslednej dobe vynoril v Číne a ukazuje, že Ascend P7 Sophia beží na Android 4.4 .2 KitKat s Huawei Emotion UI 2.3. Toto by mohol byť prvý smartfón od Huawei, ktorý príde s Android Kitkat od výroby. Informácie hovoria tiež o tom, že Ascend P7 by mal disponovať 5 palcový displej s rozlíšením 1920×1080 pixelov, LTE Cat 4, 13 MPx zadným fotoaparátom s LED bleskom a pôsobivým 8 MPx predným VGA fotoaparátom. Ďalej tu nájdeme 2 GB RAM, 16 GB vnútornú pamäť, podporu microSD kariet a 2460 mAh batériu.

Huawei-Ascend-P7-Sofia

Smartfón by mal používať štvorjadrový procesor Huawei HiSilicon 910, taktovaný na 1,6 GHzHovorí sa, že Ascend P7 je vyrobený z “vynikajúcich materiálov” a do značnej miery je podobný P6-ke. Neexistuje žiadne slovo o tom, kedy nový P7 bude oznámený, ale budeme predpokladať, že to nebude trvať dlho, než sa to stane. Možno už na MWC 2014 v tomto mesiaci.

Zdroj: Phonearena

Zdielať
Predchádzajúci článokXFX predstavil novú počítačovú skriňu Type 1 Bravo
Nasledujúci článokSamsung ponúka akciu na práčky a chladničky
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno