Domov Novinky Huawei P7 získava aktualizáciu EMUI 3.0

Huawei P7 získava aktualizáciu EMUI 3.0

Zdielať

Huawei oznámil oficiálnu dostupnosť aktualizácie používateľského prostredia EMUI na najnovšiu verziu 3.0 pre svoj smartfón Huawei P7. Štýlový top model, ktorý sa na slovenskom trhu predáva od júla 2014 je aktuálne na trhu dostupný za odporučenú maloobchodnú cenu 349 eur s DPH.

Huawei Ascend P7

Najnovšia verzia rozhrania EMUI 3.0 sa obsluhuje jednoduchšie jednou rukou a ponúka celkom nový vzhľad celého rozhrania a ikon. Rozhranie využíva nový dizajn časovej osi pre zjednotenie a zvýšenie komfortu pri rôznych aplikáciách.

Huawei Ascend P7 01

Pribudla možnosť viacstránkových zložiek, v ktorých môžu mať používatelia uložených viac aplikácii, ktoré sa pri zaplnení obrazovky zobrazujú na ďalších stránkach, ďalej možnosť meniť veľkosť widgetov a vylepšenie získala aj notifikačná lišta.

Huawei Ascend P7 02

Vylepšená je domáca obrazovka, ktorá ponúka veľkú kolekciu online grafických motívov alebo jednoduchší spôsob interakcie medzi jednotlivými prvkami a ďalšie vylepšenia. Niekoľko vylepšení ponúka taktiež aplikácia fotoaparátu, ktorá pridáva panoramatické módy, režim skrášľovania a po novom je možné vkladať do fotografií vlastné vodoznaky.

Huawei Ascend P7 04

Rozhranie EMUI 3.0 navyše intuitívne a aktívne rieši každodenné potreby prostredníctvom praktických a vizuálne pútavých dizajnových detailov, ako je napríklad spojenie hlavných funkcií smartfónu – volania, kontaktov a správ – medzi nimi možno ľahko prepínať jediným vodorovným pohybom prstu.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu HUAWEI Ascend P7 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS