Domov Novinky Hra pod názvom Wolfenstein dostane pokračovanie

Hra pod názvom Wolfenstein dostane pokračovanie

Zdielať

WolfensteinUrčite sa nenájde herný fanúšik, ktorý by nepoznal hru s názvom Wolfenstain. Táto hra začala svoju púť v roku 1992 pod názvom Wolfenstein 3D. Po 9 rokoch prišlo jeho pokračovanie v roku 2001 pod názvom Return to Castle Wolfenstein.

Teraz po 13 rokoch prichádza už s tretím pokračovaním. Táto novinka prichádza s názvom: Wolfenstein: The New Order. Wolfenstein sa bude odohrávať vo fiktívnom roku 1960 po tom, čo nacisti vyhrali II. svetovú vojnu. Hráči sa znova vžijú do postavy amerického vojnového hrdinu, ktorý má meno B.J. Blazkowicz. Jeho úloha nebude vôbec jednoduchá, keďže nacisti ovládajú celý svet, a tak vykoná aj nemožné a spolu s jeho spolubojovníkmi zahájili protiútok proti nacistickej moci.

Počas hry prenikneme aj do nacistickej pevnosti Európy, v ktorej budeme bojovať proti légiám nepriateľov. V tom všetkom nám budú pomáhať super zbrane, bez ktorých by to samozrejme nebolo možné. Nové herné video prvýkrát znázorňuje „Frau Engel“ s B.J. Blaskowiczom vo vlaku z Poľska a mieria do Berlína. Pozrite, ako sa toto nepríjemné nacistické stretnutie končí vo videu nižšie. Video je vhodné pre osoby staršie ako 18 rokov.

Túto novú časť hry Wolfenstein vyrába spoločnosť Bethesda a zároveň vydala dve nové video príspevky pre prichádzajúcu First person (prvá osoba) hru Wolfenstein: New Order. V jednom videu vidíme scénu hrania na začiatku hry. Vo videu, ktoré je doplnené video ukážkami z hry rozpráva návrhár Tommy Tordsson Bjork o svojej úlohe v štúdiu.

Wolfenstein: New Order ponúka fiktívny príbeh, ktorý sa odohráva v alternatívnom vesmíre v roku 1960. Vývojári hovoria, že „príbeh a obsah tejto hre nie je určený a nemá byť v žiadnom prípade vykladaný ako oslavu, alebo potvrdzovať presvedčenie, ideológie, udalosti, akcie, osoby alebo správanie nacistického režimu alebo bagatelizovať jeho vojnové zločiny, genocídu a ďalšie zločiny proti ľudskosti“. Môžete hrať hru ako americký vojnový hrdina kapitán B.J. Blazkowicz a len vy môžete prepísať históriu tým, že porazíte nezastaviteľnú armádu nacistických robotov a mohutných super vojakov. Na záver ešte si môžte pozrieť trailer na túto pripravovanú hru. 🙂

Hra by sa mala začať predávať 20. mája v Severnej Amerike a 23. mája v celej Európe. Wolfenstein príde na Xbox 360, Xbox One, PS3, PS4 a PC. Tí, ktorý si hru predobjednajú už teraz získajú tiež prístup k Doom beta, ktorá v súčasnej dobe nemá dátum vydania. Čo poviete na ďalšie pokračovanie tejto hry? Páči sa vám? Vyjadrite sa do komentárov.

Zdroj: Hexus