Domov Novinky Honor 200 prináša portréty štúdiovej kvality

Honor 200 prináša portréty štúdiovej kvality

Zdielať

Honor 200 a 200 Pro sú teraz dostupné aj na Slovensku.

Predpredaj sa začína dnes a ponúka zaujímavé benefity. Tieto nové modely prinášajú revolúciu v portrétnej fotografii vďaka spolupráci so štúdiom Harcourt a využitiu umelej inteligencie. Výrobca tiež oznámil spoluprácu s renomovaným fotografom Rankinom.

Predstavenie série Honor 200 sa konalo na pretekárskej dráhe Hipódromo de París-Longchamp v Paríži a firma potvrdila, že nové modely budú v Európe dostupné takmer okamžite.

Hlavnou témou predstavenia bola spolupráca so štúdiom Harcourt, stojaca za technológiou Honor AI Portrait Engine, ktorá umožňuje vytvárať portréty ako od profesionálneho fotografa. Honor 200 Pro obsahuje pokročilý hardvér a softvér AI, ktorý rozpoznáva aj najjemnejšie nuansy osvetlenia.

Má 50 MPx hlavný portrétny fotoaparát so superdynamickým snímačom H9000, ktorý umožňuje zachytiť pôsobivé snímky aj v náročných svetelných podmienkach. Okrem toho je vybavený 50 MPx portrétnym teleobjektívom a prispôsobeným teleobjektívom od Sony.

Ponúka tiež inovatívny displej s bezrizikovým stmievaním, ktorý optimalizuje farebnú teplotu na základe okolitého svetla a má režim, ktorý podporuje produkciu melatonínu na zlepšenie kvality spánku.

Vybavený je veľkou 5200 mAh batériou, ktorá umožňuje 61 hodín nepretržitého streamovania hudby na jedno nabitie. Má tiež výkonné funkcie rýchleho nabíjania s 100W adaptérom SuperCharge a bezdrôtovým 66W adaptérom. Zariadenie je možné úplne nabiť už za 41 minút.

Hardvérová výbava pozostáva z procesora Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3, 12GB RAM a 512GB vnútornej pamäte. Systém Android 14 dopĺňa nadstavba od výrobcu (MagicOS 8.0), ktorý ponúka niekoľko zaujímavých funkcií s umelou inteligenciou.

Honor 200 Pro bude na Slovensku dostupný v dvoch farbách: Moonlight White a Black, zatiaľ čo Honor 200 bude dostupný vo farbách Emerald Green a Black. Predpredaj začína 12. júna.

Súčasťou predstavenej série je aj Honor 200 Lite, ktorý na slovenský trh vstúpil 1. júna 2024 za odporúčanú cenu 329 eur. K dispozícii je v dvoch farbách: Cyan Lake Green a Midnight Black. Telefón majú v ponuke aj slovenskí operátori, konkrétne O2 a Orange v priebehu júna.