Domov Novinky Google Play Music dostupný pre ČR, no Slovensko stále čaká

Google Play Music dostupný pre ČR, no Slovensko stále čaká

Zdielať

google-play-musicGoogle Play Music je od dnešného dňa dostupne už aj pre Českú republiku, lenže Slovensko ešte stále čaká na dostupnosť.

Google rozšíril svoje služby k predávaní hudby do ďalších štátov. K štátom ako Rusko, Holandsko, Švajčiarsko, Lichtenštajsko či Fínsko sa na súpisku štátov, ktoré majú k službe Google Play Music prístup dostala aj Česká republika. Okrem nakupovania hudby, ktoré zatiaľ funguje iba pre jednotlivé piesne (album zatiaľ nieje možné kúpiť), je prístupná aj služba All Access s názvom Naplno. Tú možno kúpiť už za 149 Kč (v prepočte cca 5,70€), ktorá je momentálne v akcii dokonca za 129 Kč (v prepočte  cca 5€) a prvý mesiac úplne zadarmo. Ponúka takmer neobmedzene možností počúvania hudby a prístup k obrovskému množstvu obsahu. Poteší aj možnosť vytvoriť si vlastné „rádio,” ktoré bude prehrávať vaše obľúbené piesne, medzi ktorými môžete akokoľvek preskakovať.

google-play-music web

Pri sťahovaní jednotlivých skladieb, je možné ich zdieľať aj s kontaktmi na Google+, alebo uložiť do zariadenia vo formáte mp3. Službu je možné využiť na smartfóne, tablete alebo webovom prehliadači.

Google play music smartfon3Google play music smartfon2Google play music smartfon

Google Play Music je momentálne dostupné v 19 krajinách, v 18 z nich je možné využiť služby All Access (nedostupná je len v Nemecku). Spustenie ďalších položiek v Google Play by bolo pre Českú Republiku prekvapením. Táto služba je na Slovensku momentálne nedostupná a jej dostupnosť je nedohľadne.

Zdroj: Laptopmag