Domov Novinky Google Play Music bude dostupný aj pre iOS

Google Play Music bude dostupný aj pre iOS

Zdielať

google-music-ios“Za pár týždňov” je jedna z najviac používaných fráz v posledných týždňoch. Je to trošku divný pocit, keď firma používa frázu ako “za niekoľko týždňov”, “za pár týždňov”, alebo “v najbližších týždňoch”. 

Po tom, čo Google oznámil prvý Google Play Music All Access, spoločnosť tvrdila, že verzia pre systém iOS by mala byť vypustená ” za pár týždňov “. Prešlo presne 18 týždňov od vyhlásenia Sundar Pichai a ešte sme nevideli ani verziu Music Google Play pre systém iOS.
Podľa novej správy, Google v súčasnosti testuje aplikáciu interne a vyzval svojich zamestnancov testovať, aby mohli vychytať všetky zostávajúce chyby a verzia Music Play Google pre iOS by mala byť vypustená do konca tohto mesiaca. Neexistuje žiadne slovo o tom, čo spôsobilo veľké meškanie pri uvoľnení aplikácie, ale môžeme si byť istý, že koniec čakania sa blíži.
Zdielať
Predchádzajúci článokPrekvapujúca aktualizácia Nexus 7 (2013) Android 4.3.1
Nasledujúci článokSamsung odmieta podvadzanie v benchmark testoch
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno