Domov Novinky Google aktualizoval obchod Play

Google aktualizoval obchod Play

Zdielať

Google Play Logo 01Google aktualizoval svoj ​​obchod a to rovno do verzie päť. Čaká nás teda ochutnávka material dizajnu, očakávajúci veľkú popularitu s budúcim Androidom L, ktorý bude v rovnakom dizajne. Aktualizácie budú dostupné postupne, novú verziu budete mať ale najdlhšie za týždeň. Prinášame porovnanie so staršou verziou.

Spoločnosť Google vydala aktualizáciu obchodu Play a to konkrétne na verziu 5.0.31, čím preskočil hranicu čísla päť a máme teda tu kompletne nový obchod. Zmeny sú zrejmé, došlo tu k výraznému prekopanie do „material dizajnu“, ktorý sa snaží ohromiť jednoduchosťou a samozrejme aplikácie prešla radom optimalizáciou, ktoré by mali zaistiť ešte plynulejší chod, než predchádzajúce verzie 4.9.13.

GPlay_old_01GPlay_new_08

Aktualizácie, ako ste si už v úvode mohli prečítať, sa bude rozširovať postupne, teda je ešte možné, že máte stále starý obchod. Nezúfajte, ak sa nemôžete dočkať, kliknite TU a stiahnite si apk súbor.

GPlay_old_03GPlay_new_09

Pripomíname, že je potrebné mať v nastavení povolené inštalácie z neznámych zdrojov. Teraz si prezrite porovnávaciu screenshoty a na konci sa ešte môžete pozrieť krátke video, kde tieto verzie porovnávaj.

Zdroj: AndroidCentral

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno