Domov Novinky Dragon Age teraz na Origine úplne zadarmo

Dragon Age teraz na Origine úplne zadarmo

Zdielať

Dragon_Age_OriginsEA Games skúsilo zaujímavý ťah pred vydaním Dragon Age Inqusition, pričom dáva prvú hru zo série zadarmo. Tú si môžete stiahnuť do 14. októbra, hra má 15,58 GB, pričom patrí medzi najúspešnejšie tituly Bioware spolu s Mass Effect. Podobný ťah už skúšala aj 4A Games s jej Metrom.

Vtedy pred príchodom Metro Last Light cez Facebook stránku bolo možné získať prvé Metro tiež úplne zadarmo. Prvé Metro malo totiž vo svojej dobe veľký problém s HW nárokmi. Či tento krok pomohol predaju aj druhého dielu sa však nedozvieme. Zrejme áno, keď vyšiel HD remake Metro Reduxe. Zadarmo je ešte na Origine aj Bejeweled III, ten bude dostupný na stiahnutie až do 28. októbra.

Pre pridanie jednej z hry do vášho GameListu je potrebné mať Origin klient a účet. Potom stačí cez klient vybrať možnosť Get it now a hra je “navždy“ vaša.  Dodávame, že podobné akcie budú častejšie nakoľko Origin sa snaží konkurovať zľavami aj STEAMu, ten je však ďaleko úspešnejší. Je však možné, že hru sa vám práve nepodarí stiahnuť. Origin je momentálne preťažený.

Zdroj : EA Games