Domov Novinky Geekphone začína s predajom smartfónu Revolution

Geekphone začína s predajom smartfónu Revolution

Zdielať

geeksphone-revolution-3Najvýznamnejším výrobcom smartfónov v Španielsku je Geeksphone, ktorý oficiálne vydal svoj Revolution smartfón s duálnym operačným systémom. Smartfón je vybavený 4,7 palcovým IPS displejom, dvojjadrovým procesorom Intel Atom, taktovaným na 1,6 GHz, má 4 GB vnútornú pamäť, ktorú je možné rozšíriť pomocou SD karty.

Okrem toho má 1 GB RAM a obsahuje 8 MPx zadný a 1,3 MPx predný fotoaparát. To všetko je napájané 2000 mAh batériou. Podľa Geeksphone bude mať smartfón dual-boot, ktorý umožní prepínať medzi operačným systémami Android a Firefox OS pomocou jednoduchého jedno-dotykového systému. Sú tu taktiež náznaky, že smartfón bude môcť spustiť iný mobilný operačný systém.

Dúfajme, že Firefox OS bude vyladenejší oproti tomu, čo bolo vidieť na Geeksphone Peak počas minuloročného MWC. Vtedy mal slabý výkon a pomalé prepínanie medzi aplikáciami a tak zatienil výhody tohoto operačného systému. Geeksphone Revolution je na predaj priamo na stránke Geeksphone a jeho cena je 222 Eur s celosvetovou dopravou.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokSamsung: Nové farebné varianty Galaxy Tab 3 7 Lite
Nasledujúci článokEricsson ukáže budúcnosť mobilných technológií
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno